20.10.2011 | Finále ČJLAF 2011

Finále ČJLAF 2011

Finále České juniorské ligy amerického fotbalu se uskuteční v neděli 30. října od 13:00 na atletickém stadionu ASK Slavia Praha (doprovodný program začíná ve 12:30). Vítěz základní části a obhájce loňského titulu, tým Prague Lions, ve finále vyzve tým Prague Panthers, poraženého finalistu posledních dvou juniorských finále.
Návštěvníky čeká také zajímavý doprovodný program. Po celou dobu utkání bude dětem k dispozici skákací hrad. Díky exhibičnímu utkání v podání hráčů do 15 let diváci zjistí, že flag football je zcela nekontaktní verze amerického fotbalu nenáročná na realizaci (pouze 5 hráčů proti 5, není potřeba obvyklá výstroj, jednoduchá pravidla). Diváci se mohou těšit na dovednostní soutěže o zajímavé ceny od partnerů akce. V poločasové přestávce dojde k vyhlášení ankety Hráč amerického fotbalu 2011, dětské závody na motorkách a odrážedlech a vystoupení X3M Extreme cheerleaders. Po skončení utkání dojde ke slavnostnímu ceremoniálu, součástí kterého bude vyhlášení vítězů, předání pohárů a medailí. Zápasem bude provázet známá komentátorská dvojice Václav Bubník a Radek Hovorka.
Základní vstupné činí 100 Kč, členové programu "Víc, než jen fotbal" mohou využít slevu 50% ze základního vstupného. Tato sleva bude uznána po předložení voucheru, o který si mohou zažádat jednotlivě na emailu info@caaf.cz, a to nejpozději do čtvrtka 27. října.