11.07.2011 | Finále ČLAF A

Finále ČLAF A

KITTFORT BOWL 2011 - finále České ligy amerického fotbalu se uskuteční v pátek 15. července od 18:00 v SYNOT TIP ARÉNĚ v Praze (doprovodný program začíná v 17:00). Ve finále se o titul mistra ČR pro rok 2011 střetnou vítězové semifinálových zápasů: Prague Black Hawks a Prague Panthers.

Kromě vlastního finálového zápasu je připraven zajímavý doprovodný program – jedinečná airshow akrobatických modelů v podání několikanásobných mistrů ČR, pilotů Marka Plichty a Jiřího Šotoly, vystoupení cheerleaders z Czech AllStar Teamu, dovednostní soutěže pro diváky o ceny od partnerů akce, exhibice nekontaktní formy amerického fotbalu (flag fotbalu) a losování ze všech přítomných diváků o notebook! Každý návštěvník dostane jako dárek chipsy Lays. Doprovodný program začne v 17:00 a bude pokračovat i v přestávce v poločase. Po skončení zápasu dojde ke slavnostnímu ceremoniálu, součástí kterého bude vyhlášení vítězů, předání pohárů a medailí. Moderátorem večera bude Ondra Vodný z Evropy 2, o komentování zápasu se postará Václav Bubník a Radek Hovorka.

Základní vstupné činí 150 Kč, využít je možné slevy 50 Kč ze základního vstupného při předložení letáku, který je v distribuci v restauracích McDonald’s, obchodech QUIKSILVER a SK8 SHOP ANDĚL, partnerských fitness centrech Fitplus, v nákupním centru EDEN a na řadě dalších partnerských míst. Předprodej vstupenek je možný na pokladnách SYNOT TIP ARÉNY nebo online http://vstupenky.synottiparena.cz. Vstupenky do VIP sektoru na klubová sedadla jsou v hodnotě 500 Kč (včetně rautu).